Jak znaleźć nowy dom szczeniakom?

Zdarzyło się, że Twoja suczka się oszczeniła i wydała na świat maluchy. Zdarza się. Szczeniaki są teraz pod opieką swojej mamy, a Ty zastanawiasz się czy są sposoby na to, by znaleźć dla nich nowy dom? Jeśli tak, to świetnie trafiłaś / trafiłeś! Jest na to kilka sposobów, o których przeczytasz w poniższym artykule.

Poczta pantoflowa jako sposób na znalezienie nowego domu dla szczeniąt

Pierwszy sposób to rozmowa ze znajomymi, członkami rodziny oraz przyjaciółmi. Być może ktoś z bliskiego otoczenia szuka nowego czworonożnego przyjaciela?

Ogłoszenia na osiedlu

Jeśli zależy Tobie na tym, by szczeniaki trafiły do ludzi z najbliższej okolicy, to rozważ rozniesienie ulotek o szczeniakach po sąsiadach. Możesz także rozwiesić plakaty czy zostawić informację o maluchach w pobliskich sklepach.

Ogłoszenia na portalu www

Moim zdaniem ogłoszenia online są najlepszym typem ogłoszeń. Na potrzeby artykułu przypuśćmy, że mieszkasz w województwie zachodniopomorskim. Jeśli chcesz oddać szczeniaki, to wystarczy, że utworzysz na portalu z ogłoszeniami darmową ofertę, któremu dasz tytuł : psy zachodniopomorskie oddam / sprzedam szczenięta. W treści ogłoszenia napiszesz wszystko co wiadomo o szczeniakach oraz dołączysz ich zdjęcia. To prosty i szybki sposób, który generuje minimalną ilość czasu, a jest bardzo skuteczne. Ważne by w tytule ogłoszenia było psy zachodniopomorskie , bo dzięki temu wyświetli się ono osobom właśnie z Twojego województwa.

Możesz również polubić…