Ratlerek, piesek wprost z niemieckiego miotu.

Niemiecka rasa psa.

Ratlerek to rasa psa o miniaturowym wyglądzie. Jeśli ktoś ma ochotę wziąć pod swoje skrzydła małego pieska, to pinczer mini jest w sam raz. Pieska nie groźnego, nie sprawującego kłopotów z utrzymaniem. I spożywającego mało karmy, nie noszącego błota na łapach, sierści i po całym domu. To właśnie ratlerek jest tym wymarzonym pieskiem. Ratlerek nie zajmuje dużo miejsca. On jest o wyglądzie nazbyt czystym, nie posiadającym futra wymagającego nadzwyczajnej pielęgnacji.

Zakup i sprzedaż ratlerka.

Zakup tego psa w rejonie województwa lubuskiego. Oferta – ratlerki lubuskie, na stronach internetowych. Tam do odbioru od zaraz suczka ratlerek. Zadbany piesek o nienagannym wyglądzie. Posiada weterynaryjny przegląd, co wyklucza problemy po jego zakupie. Suczka również posiada papiery rodowodowe, potwierdzające, że jest psem rasowym. Nie posiada ona żadnej domieszki innej rasy, piesek ten jest czysto krewny.

Charakterystyka ratlerka.

Ratlerek to bardzo wierny piesek. Nadzwyczaj inteligentny, nie jest groźny. Nie wymaga on kagańca, gdyż może nawet nie produkują takiego rozmiaru. Uprzednio piesek ten królował na salonach królewskich. W późniejszych czasach na jego cześć stworzono klub. Wierny swojemu panu, nie przywiązuje się do wszystkich członków rodziny na raz.
Na zakończenie warto podsumować, że ratlerek to mini rasa psa. Nie wymaga dużej pracy, spokojny, czysty, wierny swojemu panu i dusza towarzystwa.

 

Możesz również polubić…