Odpowiednie produkty, dla Twojego psa. Sprawdź, jaka karmę oraz przysmaki wybrać.

Dobrze zbilansowana dieta u pasa, ma ogromne znaczenie. Im więcej znajduje się w niej mięsa surowego, oraz suszonego, tym lepiej. Dlaczego? Gdyż tego typu karma, jest bardzo wartościowa, oraz bardzo zbliżona do pokarmu, które pupil zjadł by żyjąc na wolności.
Prócz dużej zawartości mięsa, istotne są też ryby, które dostarczają cennego tłuszczu, warzywa i owoce, które doskonale uzupełniają karmę, tworząc wyjątkowy smak, oraz doskonale uzupełniają niedobór witamin, niezbędnych do właściwego rozwoju psa. Nie które firmy, jak Farmina, która od wielu lat zajmuje się produkcją wysokojakościowej karmy dla psa, do swoich produktów, dodaje również jaja kurze, które są źródłem białka i wapnia, co korzystnie wpływa na kości i stawy u psów, oraz na sierść, która staje się błyszcząca i miękka. Czy jest ona odpowiednia dla szczeniaków, oraz dorosłych psów? Jakie dodatki do kam, są najzdrowsze?

Najzdrowsze i najbardziej pożywne karmy dla psa. Sucha karma Farmina, najlepszą marką wśród producentów karmy dla pasa.

Sucha karma dla psa, jest najczęściej podstawowym elementem wyżywienia psa, dlatego powinna być zrobiona z najlepszej jakości produktów. Tak jest właśnie w przypadku kamy farmina. Sucha karma, bogata jest w tłuszcze, białko oraz witaminy, dzięki czemu, pies otrzymuje najlepiej zbilansowaną dietę, która nie wymaga uzupełnienia. Dla zwierząt, z nietolerancja pokarmowych, oferowane są produkty na bazie kurczaka, ryb, dziczyzny oraz kaczki, co umożliwia dobranie odpowiedniego rodzaju karmy. Ponadto, karma Farmina, dostępna jest w wersji bezglutenowej, co ułatwia karmienie psa, nietolerującego zboża.

Czy pełnowartościowa karma w diecie psów wystarczy?

Produkty firmy Farmina, są odpowiednie zarówno dla szczeniąt, jak i dorosłych psów. Ze względu na zawartość mięsa, owoców, warzyw oraz witamin, nie ma potrzeby, uzupełniać psu diety. Jeśli jednak szukamy idealnego produktu, który stanie się zdrowym oraz smacznym smakołykiem, podawanym na przykład jako nagrodę, warto wybrać specjalne przysmaki dla psów.
Idealne przysmaki, które nie zaburzą pracy jelit, oraz nie wpłyną negatywnie na samopoczucie psa, to naturalne przysmaki dla psa, pochodzenia zwierzęcego. Najczęściej, są to suszone podroby z kurczaka lub kaczki, takie jak serca czy żołądki. Warto unikać wątroby, gdyż jest ona w nadmiernej ilości szkodliwa. Przysmak ten, można podawać od czasu do czasu. Kolejnym, smacznym i zdrowym dla psa przysmakiem, są kurze łapki. Ta część kury, ma bardzo dużo żelatyny, która doskonale wpływa na stawy u psów. Jest niskokaloryczna i zdrowa, dlatego można podawać ją psu, jako smaczny dodatek do karmy.

Jak zaspokoić potrzeby psów, które uwielbiają gryźć? Naturalne gryzaki, smacznym i zdrowym rozwiązaniem, które pokocha każdy pies. Sprawdź, jaki wybrać gryzak dla psa.

Psy, zwłaszcza szczeniaki, odczuwają dużą potrzebę gryzienia. Spowodowana jest ona swędzeniem dziąseł, ale również jest formą zabawy, która pozwala pupilowi odstresować się. Na potrzeby zwierząt, producenci naturalnych gryzaków, udostępnili ogromną ilość różnego rodzaju przekąsek, traktowanych jako gryzaki. Są to między innymi suszone uszy królika lub świni, skóra wieprzowa, kości wołowe, oraz wspomniane wyżej kurze łapki. Gryzaki dla psa, w zależności od wielkości, mogą starczyć na kilka godzin, lub dni, co pozwoli zaspokoić psu potrzebę gryzienia.
Prócz gryzaków miękkich, dostępne są również twarde gryzaki, doskonałe dla dużych psów. Są to między innymi racice sarny, kości szynkowe, poroża i rogi wołowe. Ich ceny są niskie, a naturalny skład sprawia, że pies nie zje produktów, które mogą mu zaszkodzić.
Stosowanie wysokiej jakości karmy dla psa, ma wiele zalet. Jest ona smaczna, zdrowa, bogata w cenne witaminy. Umożliwia prawidłowy rozwój psa, oraz korzystnie wpływa na jego samopoczucie. Naturalna karma, ma również inną, bardzo ważną zaletę. Nie przyczynia się do rozwoju groźnych dla psa schorzeń i chorób, dlatego to właśnie one, powinny być podstawowym pokarmem, jaki otrzymuje mały, oraz duży pies.

Możesz również polubić…