Hurtownia AS-ZNICZ we Wrocławiu

Prawdziwe kwiaty wymagają pielęgnacji. Jednak nie zawsze możemy sobie pozwolić na regularną opiekę nad roślinami, dlatego drugim wyborem są sztuczne rośliny, które zachowują trwałość w wyglądzie. Sprawdzają się na grobach lub w pomieszczeniach pełniąc funkcję dekoracyjną. Niektóre firmy specjalizują się w produkcji takich kwiatów, zatem warto sprawdzić, gdzie we Wrocławiu można kupić gatunki sztucznych roślin ozdobnych. Spośród wielu spółek wyróżnia się jedna, funkcjonująca już kilkanaście lat.

HURTOWNIA SZTUCZNYCH KWIATÓW WROCŁAW, CZYLI GDZIE NAJLEPIEJ KUPOWAĆ

Godną polecenia jest firma AS-ZNICZ. Na rynku aktywnie działa od 1989 roku, w ofercie posiadają około 500 gatunków sztucznych kwiatów, poza tym sprzedają znicze i wkłady. Wieloletnie doświadczenie w tej branży połączone z profesjonalizmem tylko przekonuje nas o tym, że ta hurtownia jest warta zaufania. Wśród całego sprzedawanego asortymentu są produkty między innymi takie jak:
1. Różne znicze
2. Wkłady do zniczy (olejowe, parafinowe, długo palące, teleskopowe, elektryczne i inne)
3. Ogromny asortyment kwiatów sztucznych (pojedynczych i bukietów)
4. Oryginalne, wyrabiane na miejscu stroiki
5. Wazony, gazony, podkłady, gąbki florystyczne
6. Grys, ziemia

Przedsiębiorstwo posiada dwa punkty sprzedaży, ich adres oraz telefon, pod który można dzwonić zamieszczamy poniżej:
1) Ul. Ostrowskiego 13C, 53-238 Wrocław
Tel. 798 936 848

2) Ul. Bezpieczna 6A, 51-114 Wrocław

Sklepy są czynne cały tydzień. W dni robocze razem z sobotą od 9 do 18, a w niedzielę salon funkcjonuję też od 9, ale do 16.

Możesz również polubić…