Główne właściwości kabergoliny

Cabergolina jest najczęściej stosowana w kulturystyce. Ale jak łączy się prolaktyna i ten lek? Prolaktyna zaczyna być aktywnie produkowana przez organizm podczas przyjmowania sterydów. Ma to niezwykle negatywny wpływ na wyniki sportowca. “Cabergoline pomaga obniżyć poziom produkowanej prolaktyny i zmniejszyć jej negatywny wpływ na organizm.

Jest naukowo udowodnione, że wysoki poziom prolaktyny ma negatywny wpływ na zdrowie mężczyzn – mogą pojawić się problemy z potencją, a nawet niepłodność. Ale ginekomastia laktacyjna również może się rozwinąć. Jest to zaburzenie, które objawia się wypływem płynu z sutków podczas ich ściskania.

Ginekomastia nie występuje tylko wtedy, gdy kobieta karmi piersią. Problem ten związany jest przede wszystkim z niewydolnością hormonalną, a dokładnie z zaburzeniem równowagi głównych hormonów – androgenów, estrogenów.

Jednocześnie preparat jest skuteczny w kulturystyce: zwiększa libido, znacznie skraca czas regeneracji po pracy, poprawia erekcję. Więcej informacji na temat kabergoliny można znaleźć tutaj: https://sterydysklep.com/terapia-po-cyklu-pct/kabergolina-cabergoline/

Skutki stosowania

Pomimo faktu, że “Cabergoline” został stworzony jako produkt medyczny, cieszy się ogromną popularnością w kulturystyce. Stosuje się go głównie w celu zahamowania działania sterydów. Głównym działaniem leku jest uruchomienie specjalnych receptorów w przysadce mózgowej. Receptory te odpowiadają za produkcję hormonu dopaminy, który hamuje działanie prolaktyny.

Ale oprócz tego Cabergoline pełni jeszcze kilka innych funkcji:

  • zwiększa funkcję libido;

  • stymuluje funkcje erekcyjne;

  • obniża ciśnienie krwi;

  • wypłukuje nadmiar płynów z organizmu.

W sporcie przyjmowanie leku pomaga przyspieszyć wzrost mięśni i osiągnąć ulgę dla ciała w krótszym czasie niż przy konwencjonalnym treningu.

Jeśli nie wiesz, letrozol gdzie kupić, możesz przejść do naszego internetowego sklepu sportowego. Zawsze można znaleźć produkty promocyjne i ogromny asortyment, który miło Cię zaskoczy.

Recenzje kabergoliny

Sportowcy przyjmujący substancję czynną w postaci Dostinexu zauważają jej pozytywny wpływ na ich życie seksualne i charakter. Mężczyźni zyskują pewność siebie, nie ma wahań nastrojów, a ich libido wzrasta. Niektórzy kulturyści zauważają efekt spalania tłuszczu i pewien wzrost masy mięśniowej, gintropiny. Ponadto wszyscy użytkownicy zauważają znaczną poprawę samopoczucia.

Nie zapominaj o uczuciu odmierzania i przestrzegania dawkowania. Jeśli zaniedbasz zalecenia, z pewnością ujawnią się skutki uboczne. Nieprzestrzeganie zalecanych norm spożycia staje się głównym powodem, dla którego niektórzy sportowcy, przesadzający z dawkowaniem, pozostawiają negatywne opinie.

Możesz również polubić…