Do emerytury, nie tylko dla ludzi.

Uzupełnienie monotonii i samotności.

Nic tak nie uprzyjemnia mieszkania, domu rodzinnego, jak małe zwierzątko. Jednak zazwyczaj jest to pies, który, albo jest rasowy lub bez rodowodu. W zależności, czy mieszkamy na wsi czy w mieście wybieramy psa rasowego lub też kundelka. Cały sens w istnieniu, w życiu tego stworzenia, które cieszy się, bawi z nami lub też potrzebuje zjeść i się napić świeżej wody. Jak i również pies to wierny przyjaciel, z biegiem lat zżywa się on z całą rodziną by tak dotrwać do psiej emerytury.
Osoby samotne, starsze lub młode single posiadają psa lub mają taki zamiar. To dobry pomysł, który może umilić codzienną monotonię życia. Głaskanie psa wpływa od – stresowująco i wpływa korzystnie na organizm.
Szereg ogłoszeń dotyczących czworonogów można znaleźć na terenie województwa kujawsko – pomorskiego. I to mogą być z rodowodem o wyższej cenie. Piękne, grzeczne psy kujawsko pomorskie oferuje od zaraz, za darmo lub do adopcji. Należy jednak z futrzakiem obchodzić się w miarę dobrze.

Kowale swojego losu.

Jeśli chodzi o adopcje psa ze schroniska to należy się liczyć z tym, że nie zawsze jest to szczeniak. Pies już wychowany może różnie reagować na nowego właściciela.
Jednak są to świetne psy, one są zazwyczaj łagodne, mają swoją historię. I wymagają jedynie pogłaskania, dobrej ręki, i dobrego serca. Czasami nawet trafiają się rasowe. Ale z przyczyn nierozsądnego rozmnażania przychodzą na świat, gdzie nikt na nie nie czeka.

 

Starsze psy wymagają nie tylko opieki ale tez prawidłowego karmieni, starsze psy maja problemy z trawieniem, dlatego warto zadbać o prawidłowo dobraną karmę dla psa

Możesz również polubić…